نوآوری در آسایش، بهره وری انرژی و راه حل های ایمنی.

بلیمو در توسعه ، تولید و بازاریابی راه حلهای تنظیم کننده جهت کاربرد در سیستمهای گرمایشی ، تهویه مطبوع و اجباری و تاسیسات مکانیکی پیشرو در بازار جهانی میباشد . تنظیم کننده ها و شیر آلات کنترلی تجارت اصلی این شرکت است .

ماموریت بلیمو

«پیشرو شدن در بازار وظیفه و منبع انگیزش ماست ».
اچ پی وهرلی ، رئیس

هدف بلیمو این است که شریک با اعتمادی در سراسر دنیا جهت مشتریان خود باشد و به آنها ارزش افزوده بیشتر از حد انتظارشان ارائه نماید . پژوهش و نوآوری مرتبط با بازار همچون تولید سریع و سفارشی از مسائل کلیدی هستند. تعهد ، قابل اعتماد بودن و اعتبار شاخصهای اصلی رفتاری و کرداری ماست.

بلیمو تنها محصول ارائه نمی دهد بلکه ما مشتریان خود را با راه حل های ابداعی ، کارا و بهینه کننده مصرف انرژی حمایت می کنیم که نتیجه مطلوب برای ما و کلیه مشتریان ما در سراسر جهان داشته است. ما با زبان آنها صحبت و آنها درک می کنیم . هر چیز که به آنها اهدا می کنیم موید اینست که آنها بهترین را انتخاب نموده اند .

 

معرفی شرکت

معرفی شرکت

Belimo Celebrates 40 Years

 

بلیمو جهانی

www.belimo.com

 

فروش بلیمو – راحتی خیال و آسودگی

اجزا تست شده و سرویس های جامع و فراگیر جهت محصولات عرضه شده

5 year warranty Located around the globe Complete product range Tested quality Short delivery times Comprehensive support
5 سال ضمانت وب سایت واحد طیف کامل محصولات کیفیت امتحان شده زمان تحویل کوتاه ﭘشتیبانی همه جانبه

این وب سایت از کوکی ها استفاده می کند.
با استفاده از این وب سایت و مرور بیشتر، شما این کوکی ها را قبول می کنید. اطلاعات دقیق در مورد استفاده از کوکی ها در این وب سایتدر اینجا موجود است.